[ZAKOŃCZONE] Noworoczne rozdanie na miłe powitanie! Skomponuj swój zestaw kosmetyków za 100 zł!

04:47


Wszystkim zbłąkanym duszyczkom życzę przede wszystkim wytrwałości w realizacji zamierzonych celów! Śmieję się, że co roku każde moje postanowienie jest druzgocącym niewypałem - pociesz mnie i powiedz, że chociaż Ty zdołałaś skreślić kilka wierszy z listy. Wówczas będę z Ciebie dumna bardziej niż z siebie. 

Rok 2016 zaczynam z przytupem - bo od realizacji swoich wieloletnich planów. Kiedy jesteś studentem, uświadamiasz sobie, że nagle wszystko staje się o wiele bardziej interesujące (ciekawsze od nauki, rzecz jasna). Czasami przychodzi jednak taki czas, że zauważasz wszystko, co piękne i wartościowe w jednym momencie. Zdarza się, że w taki nastrój wprowadzi Cię nowa szminka z MAC'a w odcieniu indyjskiego różu albo remont na który masz już (na szczęście!) odłożone pieniądze. Zdaje się, że i ja mogę posłużyć się statusem znudzonego studenta - przede wszystkim jednak jestem kobietą (co prawda bez wspomnianej szminki, ale z wizją remontu w głowie), dlatego zapraszam Cię do odwiedzin - będziemy rozmawiać o tym, co sprawia nam przyjemności, a do tego obie rozwiniemy się troszkę kulturalnie. Mam bzika na tym punkcie, więc uważaj, abym Cię nie zaraziła zbyt wcześnie! Sprawdź zakładkę "Kulturalnie i ciekawie" - świetne plakaty do obejrzenia!

Aby nasza przygoda kojarzyła Ci się z kobiecymi przyjemnościami, o których wspominałam - mam dla Ciebie noworoczne rozdanie. Będziesz miała szansę skomponować zestaw kosmetyków, które są dostępne w Polsce. Wybaczcie, że nie rozpieszczę Was jeszcze do granic możliwości - mój studencki portfel kuleje po ostatnich wypadach na wysokokaloryczne jedzenie. 

OGÓLNE ZASADY ROZDANIA:
1. Czasy ramowe rozdania: 04.01.2016 - 04.02.2016. Paczkę dostaniesz jeszcze przed Walentynkami, więc będziesz mogła zaszaleć!
2. Warunkiem koniecznym do wzięcia udziału jest zostanie publicznym obserwatorem PlummyBlush. Obiecuję, że nie pożałujesz. Będę rozpieszczała Cię kulturą, nowinkami, kolorowymi postami i niespodziankami.
3. Jeżeli prowadzisz swoją stronę internetową i wyrażasz chęć wklejenia mini-banneru z informacjami o konkursie - będzie mi niezmiernie miło! Na pewno do Ciebie wpadnę i zostanę na dłużej (banner znajdziesz po prawej stronie mojego bloga!)
4. Odpowiedzi przesyłamy w formularzu poniżej.
5. Odpowiedź, która najbardziej przypadnie mi do gustu, będzie miała możliwość stworzenia swojego zestawu kosmetyków za 100 zł. Ze zwycięzcą skontaktuję się poprzez wiadomość E-MAIL. 

Rozdanie wygrywa Senpai! :)


Nie każcie mi długo czekać na Wasze pomysły! 
Gorące pozdrowienia


Koniecznie zajrzyj ponownie!

28 komentarze

 1. Kryminologia? <3 Mam nadzieje, że i o tym coś napiszesz! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście - to świetny temat na kolejny post, tym bardziej, że zaraz minie pierwszy semestr. Poczekam do lutego i na pewno coś nabazgram! Pozdrawiam kochana! :*

   Usuń
 2. Zapowiada się ciekawie. Wzięłam udział i czekam na nowe posty. Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapomniałaś o podpunkcie 3 :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę dobry szablon na sam początek więc aż warto zaobserwować, bo już mam pewność, że i treść mnie nie zawiedzie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :) Postaram się, aby tak właśnie było. Pozdrawiam!

   Usuń
 5. Na pewno będę do Ciebie zaglądać! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam w blogosferze :)
  zgłoszenie oczywiście polecialo :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Poszło, powodzenia dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Udział wzięty, może szczęście dopisze :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Udział wzięty, może szczęście dopisze :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wysłane zgłoszenie :D

  http://grlfashion.blogspot.com/2016/01/newdress-wishlist.html

  OdpowiedzUsuń
 11. Z miłą chęcią się zgłosiłam :)
  Baner ustawiłam na pasku bocznym http://czekolada-i-truskawki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. wysłane! <3 Cudowny blog, nie żałuję że na niego trafiłam <3

  OdpowiedzUsuń

Spis rozdań!

Spis rozdań!